Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Dostępność
Promocja
Na skróty
labirynty eksperymenty kodowanie tabliczka mnożenia zegar i kalendarz metoda Montessori Kangur Matematyczny logopedyczne potyczki
egzaminy matura kmik olimpiady samouczki zeszyty ćwiczeń gry i zabawy karty pracy wypełnianki opowiastki popularyzacja biografie i historia nauki dla rodziców dla nauczycieli dla studentów dla pasjonatów
dla dwóch osób kooperacyjne karcianki szybkość i spostrzegawczość wersje podróżne memo 3D wspomagające naukę liczenia losowe wiedzowe słowne kalambury itp. zmysły łamigłówki dla twardzieli
do księgarni stacjonarnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18
53-149 Wrocław, ul. Racławicka 11/1B
e-mail: sklep@matmaigry.pl
pełne dane adresowe: Kontakt i Lokalizacja
informacje o wysyłce: Dostawa i Płatności
lista gier dostępnych w wypożyczalni
Łamigłówki plastikowe są bardzo estetyczne, barwne, trwałe i lekkie. W tej serii przeważają zadania polegające na tworzeniu rozmaitych ornamentów płaskich lub przestrzennych. Zadania takie wspaniale rozwijają kreatywność, sprawność manipulacyjną i wyobraźnię przestrzenną. Ilość kombinacji jest nieograniczona, więc zabawa nigdy się nie znudzi.
Magiczna wieża - układanka logiczna
Układanka przypomina w zasadzie kostkę Rubika. Różni się od niej jednak jedną osią obrotu. To super gadżet na nudne chwile – relaksuje i pobudza do myślenia.
Dostępność: duża ilość
Tantrix
Gra zawiera 56 ręcznie malowanych płytek, których wzory, po połączeniu tworzą pętle w czterech kolorach. Wzór żadnej płytki nie powtarza się i można nimi grać lub tworzyć układanki. W instrukcji opisane są zasady dwóch gier i trzech układanek.
![]() |
wiek 6+ |
![]() |
liczba graczy
1–4 |
![]() |
czas rozgrywki 30 min |
![]() |
zobacz grę |
Dostępność: średnia ilość



