Od niedawna w naszej ofercie
Gra w kolory
Gra w kolory
39,00 zł
szt.
MaTik
MaTik
45,00 zł
szt.
Wakacje detektywa Pozytywki
Wakacje detektywa Pozytywki
29,90 zł
egz.
IQ Digits
IQ Digits
69,00 zł
szt.
Kto to puka? Nauka
Kto to puka? Nauka
24,90 zł
egz.
info
tel. 71 361 27 41

do księgarni stacjonarnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18

53-149 Wrocław, ul. Racławicka 11/1B

e-mail: sklep@matmaigry.pl

pełne dane adresowe: Kontakt i Lokalizacja

informacje o wysyłce: Dostawa i Płatności

lista gier dostępnych w wypożyczalni
Lista wymarzonych prezentów

 

Dla rodzica

Zbliżają się kolejne imieniny (urodziny) Twojego dziecka, a Ty obawiasz się, że znów dostanie mnóstwo słodyczy lub zupełnie nietrafionych zabawek? Opracuj (sam lub wspólnie z dzieckiem) jego listę wymarzonych prezentów. Możesz to zrobić w kilkanaście minut nie wychodząc z domu w naszym sklepie internetowym, albo przyjść do Saloniku i dowolnie długo przebierać w naszej bogatej ofercie, wypróbowując osobiście każdy z prezentów. Ciekawe propozycje znajdziesz w zróżnicowanych cenach, zaczynających się już od kilkunastu złotych.

Oto przykładowe listy prezentów dla wirtualnej Karoliny (lat 5) oraz Mateusza (lat 11).

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mejlowy (sklep@matmaigry.pl), telefoniczny (713 612 741) lub osobisty (ul. Racławicka 11/1b – wejście od podwórza). Po ustaleniu szczegółów tworzymy stronę internetową z listą prezentów i przekazujemy Ci jej adres, który możesz podać na zaproszeniu wszystkim gościom (lub w tajemnicy przed solenizantem – ich rodzicom). Mogą oni dokonać zakupów w sklepie internetowym lub bezpośrednio w Saloniku. Zakup danego prezentu jest automatycznie zaznaczany na liście. Prezenty z listy rezerwujemy przez 14 dni. Każdy z nich jest fantazyjnie pakowany w papier ozdobny (usługa gratis). Lista jest widoczna w internecie tylko dla osób, którym przekażesz jej adres.

Przy tworzeniu listy zachęcamy do przeglądnięcia oferty naszej księgarni lub skorzystania z linka Pomysł na prezent. Tam umieściliśmy najciekawsze propozycje sklasyfikowane wg kategorii wiekowych.

Dla geeka

Organizujesz prywatkę z okazji zdania egzaminu, ukończenia szkoły, porzucenia studiów, awansu, zaręczyn, przejścia na emeryturę lub zupełnie bez powodu? Chciałbyś uzupełnić przy tej okazji swoją kolekcję łamigłówek, gier planszowych lub nietuzinkowych książek popularnonaukowych? Przygotuj swoją spersonalizowaną listę prezentów i roześlij link do niej zaproszonym gościom. 

Oto przykładowa lista prezentów dla wirtualnego geeka. Szczegóły postępowania są takie same, jak opisano w opcji „Dla rodzica”. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl