Od niedawna w naszej ofercie
Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Promocja
info
tel. 71 361 27 41

do księgarni stacjonarnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18

53-149 Wrocław, ul. Racławicka 11/1B

e-mail: sklep@matmaigry.pl

pełne dane adresowe: Kontakt i Lokalizacja

informacje o wysyłce: Dostawa i Płatności

lista gier dostępnych w wypożyczalni

Czas z dzieckiem

seria Wydawnictwa Tata Robi Książki

seria Czas z dzieckiem

Czas z dzieckiem to seria czterech zestawów kart przygotowanych przez specjalistów dla dzieci w wieku 4–9 lat. Każdy zestaw składa się z 30 ilustrowanych kart z opisem: sztuczek magicznych, eksperymentów i doświadczeń, przepisów kulinarnych oraz eko zabawek. Większość materiałów i rekwizytów potrzebnych do wspólnej zabawy znajdziecie bez trudu w domu. Pomysłowe eksperymenty gwarantują doskonałą rodzinną rozrywkę oraz aktywne spędzanie czasu z dzieckiem pozwalające na rozwijanie jego pasji i uzdolnień.


Discovering STEM

seria zestawów konstrukcyjnych firmy Engino

seria Discovering STEM

Dzieci uczą się lepiej, gdy napotykają prawdziwe wyzwania, których rozwiązanie wymaga wiedzy i umiejętności z kilku dziedzin. Seria zabawek edukacyjnych Discovering STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) zapewnia dzieciom rozwijanie różnorodnych umiejętności, które w przyszłości pozwolą im być na bieżąco z postępem technologicznym.


Mały konstruktor

seria firmy Alexander

seria Mały konstruktor

To seria zabawek konstrukcyjnych do samodzielnego montażu, idealna dla kreatywnych dzieci. Modele składają się z kilkudziesięciu (do kilkuset) metalowych elementów oraz plastikowych dodatków. Zestawy wyposażone są w narzędzia niezbędne w trakcie montażu modeli. Zabawki z tej serii rozwijają zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętności techniczne i cierpliwość oraz pomagają doskonalić proces zapamiętywania.


Science4you

seria wydawnictwa Trefl

seria Science4you

Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat, która umożliwia przeprowadzanie doświadczeń i eksperymentów. Bawiąc się takimi zestawami naukowymi, dzieci zdobywają nowe umiejętności, umacniają chęć do nauki i rozwijają drzemiący w nich potencjał.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl