Od niedawna w naszej ofercie
Kołyska Newtona - pałąk
Kołyska Newtona - pałąk
99,00 zł
szt.
Carcassonne Big Box
Carcassonne Big Box
249,00 zł 199,00 zł
szt.
Moja babcia kocha Chopina
Moja babcia kocha Chopina
26,90 zł
egz.
Ortografia na wesoło
Ortografia na wesoło
32,00 zł
szt.
Kodowanka - ulubione bajki
Kodowanka - ulubione bajki
39,00 zł
szt.
Lama Express
Lama Express
86,00 zł
szt.
Hollow Pyraminx. Ażurowa piramida
Hollow Pyraminx. Ażurowa piramida
69,00 zł
szt.
Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Promocja
info
tel. 71 361 27 41

do księgarni stacjonarnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18

53-149 Wrocław, ul. Racławicka 11/1B

e-mail: sklep@matmaigry.pl

pełne dane adresowe: Kontakt i Lokalizacja

informacje o wysyłce: Dostawa i Płatności

lista gier dostępnych w wypożyczalni

W sobotę 22 stycznia zapraszamy do księgarni w godzinach od 10 do 15.

Czytaj z Albikiem

seria wydawnictwa Albi

seria Czytaj z Albikiem

To seria książek przeznaczonych dla dzieci młodszych, także tych, które nie potrafią jeszcze czytać. Elektroniczne pióro (dostępne osobno lub w zestawie) pozwala na odsłuchanie informacji zawartych w książce. Po dotknięciu nim wybranych ilustracji słychać głos lektora, odtwarzane są piosenki lub odgłosy przyrody. Można także z jego pomocą rozwiązywać interaktywne quizy. Dzięki bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania pióro współpracuje z każdą nowo wydaną książką z serii. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości głośnik oraz wydajne akumulatorki Li-Ion umożliwiające mu 8 godzin pracy. Pióro umożliwia także nagrywanie własnych plików audio, które można skojarzyć z odpowiednimi etykietami dostępnymi w formie naklejek. Można je później wkleić do książki lub umieścić w dowolnie wybranym miejscu. Przyłożenie pióra do takiej etykiety spowoduje odtworzenie przypisanego jej pliku dźwiękowego.


Kieszonkowiec

seria wydawnictwa Edgard

seria Kieszonkowiec

W tej serii wydawane są karty do nauki języka angielskiego, geografii, matematyki i rozwijania logicznego myślenia. Wszystkie talie zostały przygotowane przez specjalistów z danej dziedziny i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników. Wygodny format kart sprawia, że talia zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.


Piramida

seria wydawnictwa Epideixis

seria Piramida

Wznoszenie piramidy, a właściwie układanie trójkąta równobocznego, odbywa się na zasadzie gry w domino. Zabawa połączona z nauką rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i uruchamia proces samokształcenia oparty na samokontroli. Piramidy wydane w tej serii wspomagające naukę matematyki, ortografii, języka angielskiego oraz są wykorzystywane przez logopedów. W zależności od stopnia trudności i rodzaju zadań składają się one z 25, 36 lub 49 trójkątów.


System edukacji PUS

seria wydawnictwa Epideixis

seria System edukacj PUS

System edukacji PUS (pomyśl–ułóż–sprawdź) tworzą książeczki zawierające ćwiczenia przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz tzw. Zestaw kontrolny. System ten łączy naukę, zabawę i samokontrolę. Zabawa polega na rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczkach i jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym. Po zakończeniu zadania dziecko samo sprawdza, czy odpowiedź ułożona z klocków jest poprawna (zgodna z wydrukowanym wzorem). Obecnie dostępnych jest ponad 100 książeczek PUS o różnej tematyce. Zawierają one zadania i ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl