Od niedawna w naszej ofercie
Gra w kolory
Gra w kolory
39,00 zł
szt.
MaTik
MaTik
45,00 zł
szt.
Wakacje detektywa Pozytywki
Wakacje detektywa Pozytywki
29,90 zł
egz.
IQ Digits
IQ Digits
69,00 zł
szt.
Kto to puka? Nauka
Kto to puka? Nauka
24,90 zł
egz.
Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Promocja
info
tel. 71 361 27 41

do księgarni stacjonarnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18

53-149 Wrocław, ul. Racławicka 11/1B

e-mail: sklep@matmaigry.pl

pełne dane adresowe: Kontakt i Lokalizacja

informacje o wysyłce: Dostawa i Płatności

lista gier dostępnych w wypożyczalni

BrainBox

anglojęzyczne gry wydawnictwa Green Board Games oraz ich polskojęzyczne wersje wydane przez firmę Albi

seria BrainBox

To seria edukacyjnych kwizów pamięciowych dostępnych w oryginalnej wersji anglojęzycznej (mogą wtedy służyć do nauki tego języka), a także w polskiej wersji językowej. Kwizy dotyczą podstawowej tematyki, z jaką każde dziecko spotyka się w szkole: liter, matematyki, geografii, historii, przyrody i sztuki. Zasadniczo są to gry rozwijające spostrzegawczość i pamięć, ale przy okazji i jakby mimochodem pogłębiają wiedzę z danej dziedziny. Seria została wydawana z niezwykłą dbałością o środowisko naturalne. Wszystkie jej elementy są wykonane co najmniej w 70% z materiałów wtórnie przetworzonych.


Carcassonne

seria gier rodzinnych firmy Bard

seria gier Carcassonne

Ta kultowa gra dystrybuowana w Polsce przez firmę Bard polega na budowaniu i utrzymywaniu kontroli nad określonymi fragmentami terenu wokół średniowiecznego miasta południowej Francji – tytułowego Carcassonne. Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów, które otrzymuje się za ukończenie budowy miasta, klasztoru lub drogi. Sprytne zagranie może pozbawić rywala możliwości ukończenia ogromnego miasta lub pozwoli przejąć kontrolę nad wielką łąką. Liczne rozszerzenia czynią rozgrywkę niezwykle atrakcyjną.


Czarne historie

seria gier imprezowych firmy G3

seria gier Czarne historie

Kultowa seria zagadek pt. Czarne historie to elektryzujące, okropne, a czasami makabryczne opowieści, które faktycznie się wydarzyły, albo... mogły się wydarzyć. Cała zabawa polega na tym, że na głos odczytuje się treść przedniej strony karty tak, aby wszyscy ją poznali. Następnie jeden z graczy zostaje mistrzem tajemnic i w związku z tym musi po cichu przeczytać treść znajdującą się na odwrocie karty dowiadując się jak doszło do znanego już wszystkim finału. W tym momencie rozpoczyna się śledztwo.


GIPF project

seria gier logicznych firmy HUCH! & friends, dystrybucja na terenie Polski firma Rebel

seria gier GIPF project

GIPF to nazwa projektu, którego gra GIPF jest najważniejszym elementem. Projekt składa się z serii dwuosobowych gier i dodatków, które umożliwiają łączenie ich ze sobą, dzięki czemu, to sami gracze decydują w co tak naprawdę będą grali. Seria zdobyła uznanie na całym świecie i była wielokrotnie nagradzanych. Poprzez wykorzystanie różnych mechanizmów zdobywania punktów gry rozwijają umysł oraz zapewniają urozmaiconą i ciekawą rozrywkę.


Gry paragrafowe

seria gier paragrafowych wydawnictwa FoxGames

seria Gry paragrafowe

Jednym z rodzajów gier paragrafowych (gamebook) – fabularnych gier przygodowych opartych na wyobraźni, przeznaczonych najczęściej dla jednego gracza jest komiks paragrafowy. To zupełnie nowa forma nieliniowych opowieści przeznaczonych dla różnych grup wiekowych.


Gry podróżne

seria gier podróżnych firmy Granna

seria Gry podróżne

Zgodnie z nazwą serii są to nieco zmniejszone, zapakowane w niewielkie pudełka i stosunkowo tanie wersje znanych i cenionych gier i łamigłówek.


Palcem po mapie

seria gier edukacyjnych firmy Abino

seria gier edukacyjnych Palcem po mapie

To seria prostych gier edukacyjnych. W pudełku znajdziemy mapę kraju/kontynentu i karty z opisem miast, rzek, gór, parków narodowych itp. Gra polega na losowym wybraniu karty z opisem konkretnego miejsca i jak najszybszym odszukaniu go na mapie.


Piotruś logopedyczny

seria gier terapeutycznych firmy Komlogo

seria gier edukacyjnych Piotruś logopedyczny

To seria kilkunastu talii kart popularnej gry typu piotruś. Każda z talii zawiera materiał obrazkowo-wyrazowy opracowany tak, aby dzieci bawiąc się ćwiczyły poprawną wymowę poszczególnych głosek występujących w różnych pozycjach.


Smok Obibok poleca

seria gier dla najmłodszych firmy Granna

seria gier Smok Obibok poleca

To seria gier dla przedszkolaków i młodszych uczniów, w których Smok Obibok pomaga dzieciom poznawać otaczający je świat i razem z nimi rozwiązuje zagadki. W serii przeważają edukacyjne kwizy wiedzowe (np. rozpoznawanie kolorów i kształtów) oraz zabawki kreatywne rozwijające motorykę dziecka i uczące używania prostych narzędzi (np. układanki, przybijanki).

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl