Od niedawna w naszej ofercie
Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Promocja
info
tel. 71 361 27 41

do księgarni stacjonarnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18

53-149 Wrocław, ul. Racławicka 11/1B

e-mail: sklep@matmaigry.pl

pełne dane adresowe: Kontakt i Lokalizacja

informacje o wysyłce: Dostawa i Płatności

lista gier dostępnych w wypożyczalni

Bon Voyage

seria łamigłówek firmy Eureka

seria łamigłówek Bon Voyage

To seria łamigłówek podróżnych znanej belgijskiej firmy Eureka, cenionej na całym świecie za różnorodny asortyment, dbałość o wysoką jakość wykonania oraz troskę o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów. Łamigłówki Bon Voyage mieszczą się w kieszeni. Są dostępne są w intrygujących, energetycznych kolorach. Świetnie sprawdzają się jako wypełniacz czasu w poczekalni lub w czasie długiej podróży. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i puszczenia wodzy wyobraźni. Pozwalają na znalezienie wspólnego języka ludziom w różnym wieku i o różnym statusie społecznym. Mogą stać się początkiem wspólnej pasji dla całej rodziny.


IQ

seria łamigłówek firmy Smart

seria łamigłówek IQ

To seria wielozadaniowych łamigłówek podróżnych (tzw. samotników) znanej belgijskiej firmy Smart, cenionej za niezwykłą dbałość o wysoką jakość wykonania oraz estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów. Łamigłówki zawierają po 120 zadań o narastającym stopniu trudności. Ich elementy zapakowane są w niewielkie plastikowe kasetki, co ułatwia przenoszenie gier w kieszeni, plecaku lub torebce.


Logic Cards

seria łamigłówek firmy G3

seria łamigłówek Logic Cards

To seria zagadek i łamigłówek opublikowana przez znanego wydawcę i dystrybutora gier – firmę G3. Każda z talii kart zawiera 53 zagadki o różnym stopniu trudności. Zmierz się z wymagającymi nieszablonowego myślenia łamigłówkami logicznymi i podchwytliwymi zadaniami matematycznymi. Specjalna aplikacja Logic Cards umożliwia zeskanowanie karty z zagadką i obejrzenie jej animowanego rozwiązania.


Magnetyczne gry podróżne

seria łamigłówek firmy Smart

seria Magnetyczne gry podróżne

W tej serii dostępne są klasyczne tangramy z zadaniami o różnej tematyce i stopniu trudności oraz kilka wielozadaniowych łamigłówek-samotników o zróżnicowanej fabule przeznaczonych dla młodszych lub początkujących graczy. Kolorowe, poręczne opakowanie skrywa niewielką metalową płytkę, na której umieszczona jest plansza do gry oraz magnetyczne elementy, które mogą być na niej układane.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl