Od niedawna w naszej ofercie
info
tel. 71 361 27 41

do księgarni stacjonarnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18

53-149 Wrocław, ul. Racławicka 11/1B

e-mail: sklep@matmaigry.pl

pełne dane adresowe: Kontakt i Lokalizacja

informacje o wysyłce: Dostawa i Płatności

lista gier dostępnych w wypożyczalni
Dostawa

W tej zakładce przedstawiono najważniejsze informacje dotyczące sposobów dostawy.
Szczegółowe zasady opisano w Regulaminie (§6 Dostawa).

 

W zależności od wybranej formy płatności oraz własnych preferencji, wybierz jedną z opcji dostawy towaru. Zamówienia realizujemy i paczki wysyłamy tylko w dni robocze, w godzinach pracy księgarni stacjonarnej. Zamówienia płatne za pobraniem lub w kasie sklepu są realizowane zaraz po ich potwierdzeniu przez zamawiającego. Zamówienia płatne przelewem są wysyłane po zaksięgowaniu przez bank wpłaty na naszym koncie (co w przypadku standardowego przelewu ma miejsce zwykle w następnym dniu roboczym po dokonaniu wpłaty) lub po przesłaniu przez klienta zwrotnym mejlem potwierdzenia wykonania przelewu. Podane niżej ceny dotyczą dostaw tylko na terenie Polski.

Poczta Polska

Ze względu na problemy techniczne z nadawaniem przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej zawieszamy do odwołania możliwość składania zamówień, które mają być dostarczone przez Pocztę Polską. Rekomendujemy składanie zamówień odbieranych w paczkomatach lub dostarczanych przez firmy kurierskie. Cały czas istnieje możliwość osobistego odbioru zamówień w księgarni przy ul. Racławickiej.

Wszystkie przesyłki nadajemy jako przesyłki rejestrowane (paczki lub listy polecone). Większość z nich dociera do adresata w ciągu dwóch dni roboczych. Po nadaniu przesyłki wysyłamy na adres mejlowy klienta jej numer nadawczy oraz link do strony www, na której na bieżąco można sprawdzać, gdzie znajduje się paczka.

wartość zamówienia do 199,99 zł 200,00 zł – 399,99 zł ponad 400 zł
przedpłata
(przelew na konto) 
18 zł 12 zł gratis
 pobranie
(płatne u listonosza lub na poczcie)
22 zł 16 zł gratis

Klientom zamawiającym lekką książkę lub niewielką łamigłówkę (decyduje wielkość i waga), którą można wysłać jako przesyłkę listową S lub L, proponujemy tańszy sposób dostawy – priorytetowy list polecony. Realizujemy go tylko dla zamówień opłaconych przelewem w formie przedpłaty. Towary, które można w ten sposób wysłać, są oznaczone specjalnym piktogramem wysyłka – priorytetowy list polecony (format S lub M), a w koszyku uaktywnia się dodatkowa forma dostawy: Poczta Polska – priorytetowy list polecony. Cena takiej wysyłki wynosi 8 zł.

Paczkomaty 24/7

Jest to usługa świadczona przez firmę InPost. Przesyłka trafia do specjalnego urządzenia (paczkomatu), skąd można ją odebrać o dowolnej porze. Większość przesyłek dociera tam następnego dnia roboczego po nadaniu, a informację o tym adresat otrzymuje sms-em lub mejlem. Lokalizację paczkomatów można sprawdzić na stronie firmy InPost.

wartość zamówienia do 199,99 zł 200,00 zł – 399,99 zł ponad 400 zł
przedpłata
(przelew na konto) 
12 zł 8 zł gratis
pobranie
(płatne kartą w paczkomacie)
14 zł 10 zł gratis

Firma kurierska

Dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską (DPD, DHL lub UPS) pod wskazany adres zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu paczki. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy, zostawia informację z datą i godziną następnego doręczenia. Dodatkowo klient otrzymuje mejlem link do strony www, na której można na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się przesyłka.

wartość zamówienia do 199,99 zł 200,00 zł – 399,99 zł ponad 400 zł
przedpłata
(przelew na konto) 
18 zł 12 zł gratis
pobranie
(płatne u kuriera)
22 zł 16 zł gratis

Odbiór w sklepie

Odbiór zamówionych towarów następuje bezpośrednio w księgarni, bez żadnych dodatkowych opłat, po otrzymaniu mejlowego zawiadomienia, że zamówienie zostało skompletowane. Godziny pracy, adres sklepu oraz plan dojazdu znajdują się w zakładce Lokalizacja. Należność za towar w księgarni można opłacić gotówką lub kartą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl