Od niedawna w naszej ofercie
Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Promocja
info
tel. 71 361 27 41

do księgarni stacjonarnej zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9–18

53-149 Wrocław, ul. Racławicka 11/1B

e-mail: sklep@matmaigry.pl

pełne dane adresowe: Kontakt i Lokalizacja

informacje o wysyłce: Dostawa i Płatności

lista gier dostępnych w wypożyczalni

Czytaj z Albikiem

seria wydawnictwa Albi

seria Czytaj z Albikiem

To seria książek przeznaczonych dla dzieci młodszych, także tych, które nie potrafią jeszcze czytać. Elektroniczne pióro (dostępne osobno lub w zestawie) pozwala na odsłuchanie informacji zawartych w książce. Po dotknięciu nim wybranych ilustracji słychać głos lektora, odtwarzane są piosenki lub odgłosy przyrody. Można także z jego pomocą rozwiązywać interaktywne quizy. Dzięki bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania pióro współpracuje z każdą nowo wydaną książką z serii. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości głośnik oraz wydajne akumulatorki Li-Ion umożliwiające mu 8 godzin pracy. Pióro umożliwia także nagrywanie własnych plików audio, które można skojarzyć z odpowiednimi etykietami dostępnymi w formie naklejek. Można je później wkleić do książki lub umieścić w dowolnie wybranym miejscu. Przyłożenie pióra do takiej etykiety spowoduje odtworzenie przypisanego jej pliku dźwiękowego.


Kieszonkowiec

seria wydawnictwa Edgard

seria Kieszonkowiec

W tej serii wydawane są karty do nauki języka angielskiego, geografii, matematyki i rozwijania logicznego myślenia. Wszystkie talie zostały przygotowane przez specjalistów z danej dziedziny i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników. Wygodny format kart sprawia, że talia zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.


Piramida

seria wydawnictwa Epideixis

seria Piramida

Wznoszenie piramidy, a właściwie układanie trójkąta równobocznego, odbywa się na zasadzie gry w domino. Zabawa połączona z nauką rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i uruchamia proces samokształcenia oparty na samokontroli. Piramidy wydane w tej serii wspomagające naukę matematyki, ortografii, języka angielskiego oraz są wykorzystywane przez logopedów. W zależności od stopnia trudności i rodzaju zadań składają się one z 25, 36 lub 49 trójkątów.


System edukacji PUS

seria wydawnictwa Epideixis

seria System edukacj PUS

System edukacji PUS (pomyśl–ułóż–sprawdź) tworzą książeczki zawierające ćwiczenia przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz tzw. Zestaw kontrolny. System ten łączy naukę, zabawę i samokontrolę. Zabawa polega na rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczkach i jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym. Po zakończeniu zadania dziecko samo sprawdza, czy odpowiedź ułożona z klocków jest poprawna (zgodna z wydrukowanym wzorem). Obecnie dostępnych jest ponad 100 książeczek PUS o różnej tematyce. Zawierają one zadania i ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl